Pazar5 Бесплатен огласник
Ford Mondeo

Број на оглас: 7073 | Објавен на: 12.08.2016 во 20:49


ЦЕНА: По договор


Опис

Ford Mondeo, 1800cm3, 115ks, 1995 god. 134 000km pominato, registrirana do 01.08.2017. ZAMENA ZA POMALO VOZILO.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1995 
Километража:
134000 
Марка:
Ford 
Модел:
Mondeo 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1800 cm3 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Blagojcho
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова