Pazar5 Бесплатен огласник
Издавам наместен стан во строг центар

Број на оглас: 7026 | Објавен на: 11.08.2016 во 02:11


ЦЕНА: 250 EUR


Опис

Наместен реновиран двособен стан спроти гим.Јосип Броз Тито...


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
58
Катови:
5
Соби:
2
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Ружа
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова