Pazar5 Бесплатен огласникloading...

vw passat

Број на оглас: 7022 | Објавен на: 10.08.2016 во 18:10


ЦЕНА: 2300 EUR


Опис

se prodava vw passat 1.9 1997 godina napraven kompleten servis registriran so zelen karton klimatronuk euro kuka i druga oprema


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1997 
Километража:
230 
Марка:
VW Volkswagen 
Модел:
passat 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
karavan 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.9 
Потрошувачка-100km:
5l 

КОНТАКТ

Име:
Riste
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова