Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се издава стан

Број на оглас: 7012 | Објавен на: 10.08.2016 во 06:03


ЦЕНА: По договор


Опис

Издавам не наместен стан кај областа.
Слободен од 1ви септември


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
44m2
Катови:
9
Соби:
2
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Ели
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова