Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava

Број на оглас: 7009 | Објавен на: 10.08.2016 во 08:02


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava niva vo Varvara od 2300 m2 .mesnodt Rudinski Jaz


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Плацови Ниви и фарми

КОНТАКТ

Име:
Goran
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова