Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Vespa 80 cc fabricna Hamaci masina

Број на оглас: 7000 | Објавен на: 29.03.2017 во 14:21


ЦЕНА: 350 €


Опис

Registrirana trajno vo soobrakajna 50cc inace fabricno napravena 80ska. 4etvorotaktna.pali vozi.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мопеди (под 50cc)

КОНТАКТ

Име:
Gorgi
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова