Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Изнајмувам стан

Број на оглас: 6975 | Објавен на: 07.08.2016 во 23:08


ЦЕНА: По договор


Опис

Убав еаспоред , многу функционален , комплетно наместен


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
45 + 6
Катови:
6
Соби:
2
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Давор
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова