Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Pezo 207 1.4 HDI dizel so servisna kniska kako nov

Број на оглас: 6950 | Објавен на: 07.08.2016 во 12:16


ЦЕНА: 5000 EUR


Опис

Pezo 207 1.; HDI so servisna kniska kako nov komplet servisiran registriran plus selen karton 4 novi gumi kupen e vo mk dojdete i uvetetese kontakt 075770233


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2007 
Километража:
95 
Марка:
Peugeot 
Модел:
207 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
1.4 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.4 HDi 
Потрошувачка-100km:

КОНТАКТ

Име:
Nnn
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова