Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Mercedes Benz c220

Број на оглас: 6854 | Објавен на: 03.08.2016 во 16:48


ЦЕНА: 5300 EUR


Опис

Mercedesot e vo mnogu dobra sostbojba
Moze zamena


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
225000 
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
C220 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Adem
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова