Pazar5 Бесплатен огласникloading...

street 534

Број на оглас: 6839 | Објавен на: 03.08.2016 во 16:19


ЦЕНА: 140 EUR


Опис

Dobivate gratis bezicen maus. Raboti se na laptopot, baterijata drzi okolu 2 casa. Specifikacii:

CPU Intel Celeron B815 / 1.6 GHz
Number of Cores Dual-Core
Cache L3 - 2 MB
64-bit Computing Yes
Graphics Processor Intel HD Graphics
4GB RAM
500GB Hard Disk


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Компјутери (Комплет)

КОНТАКТ

Име:
Ivan
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова