Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava vikendica vo Mavrovo

Број на оглас: 6827 | Објавен на: 02.08.2016 во 18:00


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava vikednica vo Mavrovo,vednas nad patot.
Cena povolna.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Куќи Вили
Површина:
48 m2
Катови:
1
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
Dejan Stojanoski
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова