Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Suzuki Grand Vitara 20. TD 2002god

Број на оглас: 6784 | Објавен на: 01.08.2016 во 01:32


ЦЕНА: 4750 EUR


Опис

Se prodava Suzuki Grand Vitara 2.0 TD 2002 godina so pominati 106000 km vo odlicna sostojba. Vrdi da se vidi. Bez zameni


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2002 
Километража:
106000 
Марка:
Suzuki 
Модел:
Grand Vitara 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
SUV 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
2002 

КОНТАКТ

Име:
Mende
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова