Pazar5 Бесплатен огласникloading...

DESKTOP i3

Број на оглас: 6783 | Објавен на: 30.07.2016 во 15:41


ЦЕНА: 15000 MKD


Опис

kompjuter so i3 procesor plus 22 incen monitor malku koristen vo odlicna sostojba


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Компјутери (Комплет)

КОНТАКТ

Име:
nenad
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова