Pazar5 Бесплатен огласникloading...

RENAULT 1.9 DTI FUL

Број на оглас: 6707 | Објавен на: 27.07.2016 во 13:50


ЦЕНА: 1500 EUR


Опис

scenikot e so ful oprema klima elektrika na prozori retrovizori servis komlet na rebrast i ulje filtri registriran do 04.2017 MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1998 
Километража:
Марка:
Renault 
Модел:
SCENIK 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
ZUTI
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова