Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava focus bike vo odlicna sostojba.

Број на оглас: 6688 | Објавен на: 26.07.2016 во 15:13


ЦЕНА: 350 EUR


Опис

Se prodava focus bike vo odlicna sostojba kompletno ispraven moze da se vidi vo sekoe vreme velosipedot za poveke inf javete se na tel broj 078-566-626.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Спортска опрема и Природни активности

КОНТАКТ

Име:
Sase
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова