Pazar5 Бесплатен огласникloading...

audi A4

Број на оглас: 6665 | Објавен на: 25.07.2016 во 19:53


ЦЕНА: По договор


Опис

povece informacii na telefon


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1998 
Километража:
214000 
Марка:
Audi 
Модел:
A4 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Плин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Nikola
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова