Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Povolno !!! BEKO frizider

Број на оглас: 6656 | Објавен на: 25.07.2016 во 18:08


ЦЕНА: 10000 MKD


Опис

• Комбиниран фрижидер
• No Frost
• Енергетска класа:А
• Нето капацитет:287L
• Капацитет на фрижидерот:197L
• Капацитет на замрзнувачот:90L
• Капацитет на замрзнување:4kg/24h
• Потрошувачка на енергија дневно:0.797kWh
• Потрошувачка на енергија годишно:385kWh
• Ниво на бучава:43dB
• Димензии:185х60х60cm


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
MV
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова