Pazar5 Бесплатен огласникloading...

издавам 2 соб наместен ст во КАПИШТЕЦ

Број на оглас: 6644 | Објавен на: 25.07.2016 во 07:20


ЦЕНА: 180 EUR


Опис

НАМЕСТЕН КОМПЛЕТНО СО ПАРНО КАПИСТЕЦ


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
45
Катови:
0
Соби:
2
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
лазо
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова