Pazar5 Бесплатен огласникloading...

hitno se prodava

Број на оглас: 6628 | Објавен на: 24.07.2016 во 11:04


ЦЕНА: 2900 EUR


Опис

Registrirano do 20.01.2017Vo odlicna sostojba . Tel za kontakt 075296088


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
Марка:
Opel 
Модел:
zafira 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Dragi
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова