Pazar5 Бесплатен огласникloading...

ROVER 75 OPEL KORSA OPEL ASTRA MERCEDES C

Број на оглас: 6623 | Објавен на: 24.07.2016 во 00:06


ЦЕНА: По договор


Опис

Rover 75 2.0 cdt 116ps 2001g so kilma 3000e
Opel Korsa 1.4 16v 2002g bez klima 2100e
Opel Astra Karavn 1.6 16v 1998g so klima 2000e
Mercedes C220d 1995g so klima 1900e


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
Марка:
Rover 
Модел:
75 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
...
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова