Pazar5 Бесплатен огласникloading...

SEAT AROSA 1.0 BENZIN 2003g KAKO OD FABRIKA

Број на оглас: 6606 | Објавен на: 23.07.2016 во 13:41


ЦЕНА: 1 EUR


Опис

se prodava seat arosa 2003g ful oprema so novi gumi so 94000km realni so nevrajcan kilometraz klima odlicno zacuvana kako nova


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2003 
Километража:
94000 
Марка:
Seat 
Модел:
arosa 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
mali gradski 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.0  
Потрошувачка-100km:
4-5 L 

КОНТАКТ

Име:
MILE PACANOSKI
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова