Pazar5 Бесплатен огласникloading...

prodavam opel zafira 2001 godina

Број на оглас: 6596 | Објавен на: 23.07.2016 во 17:27


ЦЕНА: 2700 EUR


Опис

prodavam opel zafira


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
200000 
Марка:
Opel 
Модел:
zafira 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
7 sedista 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2000 
Потрошувачка-100km:
2001 

КОНТАКТ

Име:
Goran
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова