Pazar5 Бесплатен огласникloading...

prodavam baraka vo taftalige kaj NOVA

Број на оглас: 6568 | Објавен на: 21.07.2016 во 09:14


ЦЕНА: По договор


Опис

prodavam Baraka na top lokacija vo taftalige 1 kaj NOVA na Bukureska so dvor 500 m2 I zidana garaza.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бараки и Гаражи
Површина:
100
Катови:
2
Соби:
4
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
vlado
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова