Pazar5 Бесплатен огласникloading...

MERCEDES C 200 CDI 2002GOD

Број на оглас: 6545 | Објавен на: 19.07.2016 во 16:09


ЦЕНА: 4100 EUR


Опис

MERCEDES SOCUVAN KAKO KAROSERISKI TAKA I VNATRESNIOT ENTERIER BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI REGISTRIRAN DO 02 2017 SO FULL OPREMA


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2002 
Километража:
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
C2OO 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
IVICA
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова