Pazar5 Бесплатен огласникloading...

PRODAVAM BMW 320D 136hp

Број на оглас: 6534 | Објавен на: 19.07.2016 во 10:40


ЦЕНА: По договор


Опис

Prodavam BMW 320D 136hp
Socuvano vo dobra sostojba od oprema ima
-servo
-abs
-maglenki
-elektrika na predni stakla
-klimatronik
itn.

BMWto ima mnogu mala potrosuvacka i e dosta socuvano, moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
200 
Километража:
230000 
Марка:
BMW 
Модел:
320 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Sedan 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.0 
Потрошувачка-100km:

КОНТАКТ

Име:
BMW
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова