Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Издавам стан во Капиштец

Број на оглас: 6166 | Објавен на: 07.07.2016 во 15:18


ЦЕНА: По договор


Опис

Издавам наместен стан во Капиштец.Контакт телефон 070270249


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
42
Катови:
2
Соби:
2
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Зоран
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова