Pazar5 Бесплатен огласникloading...

YIYING 125cc

Број на оглас: 6160 | Објавен на: 07.07.2016 во 14:41


ЦЕНА: 400 EUR


Опис

произведен 2006,не е регистриран, од кинеско производство, комплетно промена на делови од минатата година функционира беспрекорно


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Моторцикли (над 50cc)

КОНТАКТ

Име:
Зоран
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова