Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Fiat multipla

Број на оглас: 6121 | Објавен на: 06.07.2016 во 17:12


ЦЕНА: По договор


Опис

Fiat multipla vo odlicna sostojba super familijarno vozilo bogato so oprema uvezeno od Ch


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2002 
Километража:
Марка:
Fiat 
Модел:
Multipla 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.9 jtd 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Tomica
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова