Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam

Број на оглас: 6113 | Објавен на: 06.07.2016 во 13:55


ЦЕНА: По договор


Опис

Prodavam kuka vo Gostivar p+2 so 1200 m2 dvor.
Prodavam kuka vo Belgrad so 760 m2 dvor
Masini za proizvodstvo na lokumi,karameli i drugi slatkarski proizvodi
078-333-826


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Куќи Вили
Површина:
Катови:
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Slobodan Smilkovski
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова