Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Prodavam Gliser Bayliner

Број на оглас: 6105 | Објавен на: 06.07.2016 во 12:36


ЦЕНА: 10000 EUR


Опис

Prodavam Gliser BAULINER
Gliserot se naogja na Ohridsko ezero
Wi-Fi + woofer sistem


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бродови и Водни скутери

КОНТАКТ

Име:
Stole
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова