Pazar5 Бесплатен огласникloading...

prodavam mercedes e 250 avantgarde

Број на оглас: 6094 | Објавен на: 06.07.2016 во 13:48


ЦЕНА: По договор


Опис

prodavam mercedes e 250 avantgarde registriran do 1 7 2017


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1998 
Километража:
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
e 250 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
1998 

КОНТАКТ

Име:
mercedes
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова