Pazar5 Бесплатен огласникloading...

SE PRODAVA STAN

Број на оглас: 6070 | Објавен на: 05.07.2016 во 18:32


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava stan blisku do restorantot biznis stanot e vo odliqna sostojba za poveqe info vo tel:072-511--602


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
45m2
Катови:
7
Соби:
Тип:
Купување

КОНТАКТ

Име:
aaaaaaaa
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова