Pazar5 Бесплатен огласникloading...

FIAT STILO 1.9JTD 116KS 2002 FULL

Број на оглас: 6034 | Објавен на: 05.07.2016 во 00:02


ЦЕНА: По договор


Опис

Fiat stilo 2002 1.9jtd 116ks full oprema bukvalno se ima od oprema carinetobdo tabli


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2002 
Километража:
180000 
Марка:
Fiat 
Модел:
Stilo 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Aleksandar
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова