Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava

Број на оглас: 6019 | Објавен на: 04.07.2016 во 21:05


ЦЕНА: 4700 EUR


Опис

Kolata se prodava bidejki sopstvenikot e odselen od drzavata za kes moze dobra cena


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2004 
Километража:
200000 
Марка:
Peugeot 
Модел:
407 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1600 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Dejan
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова