Pazar5 Бесплатен огласникloading...

PEMI sobi vo Ljubanista

Број на оглас: 5964 | Објавен на: 03.07.2016 во 16:16


ЦЕНА: По договор


Опис

dvokrevetni i trokrevetni sobi vo kuka koja e na sam pat na 10tina minn od plazite ima dvor parking letna kujna i sank


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Соби
Површина:
110
Катови:
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
COBE
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова