Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се продават два точаци

Број на оглас: 5958 | Објавен на: 03.07.2016 во 19:00


ЦЕНА: По договор


Опис

се продават два точаци цена по договор
едниот е EXPLOREL CONNECT во возна состојба со шимано опрема
другиот е FANATIC во возна состојба


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
ДРУГО

КОНТАКТ

Име:
Тома
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова