Pazar5 Бесплатен огласникloading...

ЕФТИНО!!!!!!!!

Број на оглас: 5953 | Објавен на: 03.07.2016 во 16:21


ЦЕНА: По договор


Опис

Автомобилот е во дефект, скинат ребраст каиш кој нема предизвикано никакви оштетувања. Поправката чини околу 200 евра. Со возилото се продаваат нови 4 зимски гуми 14 -ки и 5 алумински бандаши со летни гуми 15-ки ( со 4 штрафа). Цена по договор ( од 700 до 600 евра).


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1995 
Километража:
220000 
Марка:
Opel 
Модел:
астра 1.7 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:

КОНТАКТ

Име:
Опел
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова