Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se izdava stan vo Crnice

Број на оглас: 5937 | Објавен на: 03.07.2016 во 08:58


ЦЕНА: По договор


Опис

Se izdava sprat od kukja vo Crnice (Kisela Voda) na prizemje ,kompletno namesten.
Za poveke informacii : 075 460 708


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
100m2
Катови:
1
Соби:
5
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Angele
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова