Pazar5 Бесплатен огласникloading...

NIKON D7000 telo

Број на оглас: 5936 | Објавен на: 03.07.2016 во 08:53


ЦЕНА: 400 EUR


Опис

Se prodava telo Nikon D7000 vo odlicna sostojba.
Cena 400eur
Kontakt : 075 437 725ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
ТВ Фотоапарати ДВД GPS-Уреди

КОНТАКТ

Име:
Stefan
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова