Pazar5 Бесплатен огласникloading...

prodavam kosilica za parkovi na benzin

Број на оглас: 5930 | Објавен на: 02.07.2016 во 22:51


ЦЕНА: 2000 MKD


Опис

donesena e od germanija profesionalna so dve nivoa i jak motor


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Машини и Алати

КОНТАКТ

Име:
oliver
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова