Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Kopanje na temeli, rovovi za komunalni linii, isko

Број на оглас: 5913 | Објавен на: 25.03.2017 во 19:11


ЦЕНА: По договор


Опис

Kopanje na temeli, Kopanje na rovovi za komunalni linii, iskopi i izrabotka na dvorovi, placevi, gradini i Bazenti.
za poveke info okolu uslugite i ponudi: 070564409 RobertОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Услуги

КОНТАКТ

Име:
Mirko
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова