Pazar5 Бесплатен огласник
Prodavam YUGO 55 Koral

Број на оглас: 5803 | Објавен на: 30.06.2016 во 19:05


ЦЕНА: По договор


Опис

Prodavam yugo koral55, 89 godiste prv gazda registrirano do noemvri 2016 g. Motor vo odlicna sostojba,yugoto e pali vozi.ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1989 
Километража:
180000 
Марка:
Yugo 
Модел:
55 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Slavco
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова