Pazar5 Бесплатен огласник
garsoniera

Број на оглас: 5799 | Објавен на: 30.06.2016 во 15:51


ЦЕНА: 10000 MKD


Опис

Garsoniera potpolno namestena so sopstven parking. lift centralno greenje,i ladenje


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
37 m2
Катови:
4
Соби:
1
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Ivanco Pancevski
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова