Pazar5 Бесплатен огласник











loading...

Се продава стан во населба точила зграда ц1

Број на оглас: 5796 | Објавен на: 06.07.2016 во 15:25


ЦЕНА: По договор


Опис

Се продава стан во нас точила.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
84м2
Катови:
4
Соби:
3
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
Валентин
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова