Pazar5 Бесплатен огласник
** APARTMAN **

Број на оглас: 5733 | Објавен на: 31.05.2023 во 03:45


ЦЕНА: По договор


Опис

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, – Билјанини извори , 40 м2 , две соби , 4 кревети , комплет опремена кујна , купатило,тераса,бесплатен паркинг,интернет.Апартманот е оддалечен 10 мин. од плоштадот и 5 мин.од кејот(пешки).10 минути се оддалечени плажите Куба Либре и Кадмо. Цената е за целиот апартман за четири особи.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
40
Катови:
1
Соби:
2
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Dimitar Nikolovski
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова