Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Kamin

Број на оглас: 513 | Објавен на: 23.05.2014 во 06:22


ЦЕНА: 300 EUR


Опис

Prodavam Kamin.
Kaminot e nov,koristen 3-4 meseci,zimno vreme.

Vrsam dostava so kargo,niz cela makedonija,so vasa doplata.
Ova ponuda vazi samo,za seriozni kupuvaci.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Бела техника и Апарати за домаќинство

КОНТАКТ

Име:
ame
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова