Pazar5 Бесплатен огласник
Louis Vuitton Naocari

Број на оглас: 512 | Објавен на: 23.05.2014 во 06:18


ЦЕНА: 5800 MKD


Опис

Prodavam naocari,marka Louis Vuitton
Naocarite se novi.

Vrsam dostava,so kargo niz cela makedonija,so vasa doplata.
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Асесери и Часовници

КОНТАКТ

Име:
ame
Град:
Цела Македонија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова