Pazar5 Бесплатен огласник
JAMO E610 Made in Denmark

Број на оглас: 502 | Објавен на: 22.05.2014 во 10:04


ЦЕНА: 5000 MKD


Опис

JAMO E610 MADE IN DENMARK Zvucnicite se novi so 6'' bas slikite se od niv ...


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Аудио опрема Видео

КОНТАКТ

Име:
Zlatko
Град:
Струмица
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова