Pazar5 Бесплатен огласник
Продавам Citroen C4

Број на оглас: 494 | Објавен на: 22.05.2014 во 04:26


ЦЕНА: 3950 EUR


Опис

Се продава Citroen C4, бензин, купен во Автонова, 10 месец 2006 година, поминати 69.700 км, прв сопственик. 075/544-463 075/352-566


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2007 
Километража:
70 
Марка:
Citroën 
Модел:
C4 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Никола
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова