Pazar5 Бесплатен огласникloading...

boban

Број на оглас: 491 | Објавен на: 21.05.2014 во 17:59


ЦЕНА: 320 EUR


Опис

kolata e pali vozi pozz


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
91 
Километража:
35500 
Марка:
Yugo 
Модел:
zastava 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
boban
Град:
Куманово
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова